Naší doménou i praktickým cílem je obnova pražských historických památkových objektů se zachováním původní secesní a renesanční architektury zejména činžovních domů řadové zástavby, tedy původního bytového fondu. Naši činnost provádíme s maximální péčí o hodnoty vytvořené minulými generacemi a jejich zachováním pro generace budoucí. Zachováváme respekt k původním mistrovským řemeslným technikám s využitím nejmodernějších technologií a materiálů. Poznatky o kvalitě práce někdejších mistrů se stalo pro naši společnost výzvou, proměňovanou v realitu.

Kromě obnovy historických staveb, nabízíme naše služby i oblasti modernizace stávajících administrativních, technických a průmyslových staveb, které jsou také, svým způsobem, naprosto jedinečné. Klademe důraz na kvalitu, sehraný tým vlastních odborníků, bohaté zkušenosti, neustále modernizujeme technické vybavení naší firmy, a velmi pečlivě vybíráme své externí partnery, jimž jsou vlastní stejné hodnoty.

Našimi společnými cíli se stávajícími i budoucími klienty jsou všestrannost, pohotovost, rozhodnost ale také cit, respekt a poctivost, kterou uplatňujeme při naší práci a tyto cíle nám dopomohly napevno zakotvit mezi absolutní špičkou v oboru a stát se synonymem profesionality a kvality.